TOTAL ANGLE GRINDER 750W TG-10711526 WITH ADIAMOND DISK
KSh 9,500.00 Original price was: KSh 9,500.00.KSh 4,000.00Current price is: KSh 4,000.00.
Categories: angle polisher, Total
Description
INPUT POWER:750W
NO-LOAD SPEED:11000RPM
DISC DIAMETER:115MM
Reviews (0)
Be the first to review “TOTAL ANGLE GRINDER 750W TG-10711526 WITH ADIAMOND DISK” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
Mini Grinder 130w
Total 115 Pcs Powerful Drill Set 680w
Total Angle grinder 950w
Total Aspirator Blower 800w
Total Chest set 97Pcs
12 keys 8 pcs screws 18 6-sided 1/2 "head screws 1 ratchet wrench 2 opening bar 1/2" 2 Spark plug 1/2 "1 coupling 1/2", 1 flexible handle 1 alkaline combination 8 "; 1 6" fringe nasal base; 1 diagonal cut alkaline 7 ", 1 screw head 10"; 1 10 "curved jaw lock; 9 pieces of hexagon lock 1.5-2-2.5-3-4-5-6-8-10mm